تصویر ثابت

پذیرش ، دانشگاه پردیسان ، ورودی بهمن ماه

گروه آموزشی راه دانشگاه

سنجش و آموزش پذیرش ارشد

عنوان بنر

آگهی

عنوان عکس عنوان عکس عنوان عکس عنوان عکس

مطالب پیشنهادی

مشاوره و برنامه ریزی تحصیلی ( ویژه آزمون سراسری 1399 )

http://s8.picofile.com/file/8344253368/%D8%B1%D8%A7%D9%87_%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87.gif

http://s9.picofile.com/file/8361567768/%DA%AF%DB%8C%D9%81_468_%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF.gif

پذيرش دانشجو در پرديس شريف، مؤسسات غيرانتفاعي و پيام‌نور براي بهمن 97 با سوابق تحصيلي

  • 14:30
  • 356 بازدید

Image result for ‫پیام نور‬‎

پذيرش دانشجودر رشته‌هاي تحصيلي در پرديس دانشگاه صنعتي شريف در کيش، دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالي غيرانتفاعي، مراکز و واحدهاي آموزشي دانشگاه پيام‌نور براي بهمن ماه 1397 بر مبناي پذيرش صرفاً براساس سوابق تحصيلي

 پذيرش دانشجودر رشته‌هاي تحصيلي در پرديس دانشگاه صنعتي شريف در کيش، دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالي غيرانتفاعي، مراکز و واحدهاي آموزشي دانشگاه پيام‌نور براي بهمن ماه 1397 بر مبناي پذيرش صرفاً براساس سوابق تحصيلي
 

پيرو اطلاعيه مورخ 13/10/97 و براساس مصوبه جلسه شانزدهم شوراي سنجش و پذيرش مورخ 12/10/97 بدين‌وسيله به اطلاع علاقه‌مندان به تحصيل در رشته‌هاي تحصيلي داراي  پذيرش صرفاً براساس سوابق تحصيلي در پرديس دانشگاه صنعتي شريف در کيش، مؤسسات غيرانتفاعي، مراکز و واحدهاي آموزشي دانشگاه پيام‌نور (اعم از داوطلباني که در آزمون سراسري سال 1397 ثبت‌نام نموده يا ننموده‌اند) مي‌رساند که به منظور اطلاع از رشته‌هاي تحصيلي و دانشگاه‌ها و مؤسسات پذيرنده دانشجو در اين مرحله مي‌توانند به جداول حاوي اطلاعات رشته‌محل‌هاي مؤسسات آموزشي و همچنين لينک جست و جوي رشته‌محل‌ها، که در سايت سازمان سنجش در ذيل اين اطلاعيه آمده است، مراجعه نموده و ضمن مشخص نمودن رشته و مؤسسه آموزشي مورد علاقه خود، با همراه داشتن مدارک و در نظر گرفتن موارد ذيل  از تاريخ 29/10/1397 لغايت 10/11/1397 به سايت مؤسسات، مراکز و واحدهاي آموزشي محل پذيرش رشته مورد تقاضا يا مستقيماً به اين مؤسسات مراجعه نمايند. شايان ذکر است که بر اساس مصوبه فوق، فقط ظرفيت خالي مانده مرحله تمديد مهلت ثبت‌نام در پذيرش مهر ماه 1397 امکان پذيرش دانشجو دارند و اين کد رشته محل‌ها، فقط شامل اين‌گونه رشته محل‌هاست و شامل ساير رشته محل‌هاي دوره‌هاي روزانه و شبانه و کد محل‌هاي ساير دوره‌ها، که پذيرش آنها صرفاً سوابق تحصيلي است و ظرفيت آنها تکميل شده است، نيست. مجموعه کل رشته محل‌هاي  پذيرش صرفاً با سوابق تحصيلي براي پذيرش مهر ماه 1398و شرايط و ضوابط آنها در تاريخ 17/11/97  از طريق سايت اين سازمان منتشر خواهد شد.

1- کليه متقاضيان بايد داراي ديپلم کامل متوسطه نظام قديم (دوره چهار ساله) بوده يا داراي مدرک پيش‌دانشگاهي يا کارداني (فوق ديپلم) با تاريخ اخذ حداکثر تا 30/11/1397 باشند.

2- کليه داوطلبان بايد در زمان اعلام شده، مدارک خود را براي بررسي به دانشگاه و مؤسسه محل تقاضا ارسال يا تحويل نمايند. پس از بررسي مدارک، در صورت داشتن شرايط، از داوطلب براي تکميل فرم تعهد (به منظور جلوگيري از ثبت مشخصات داوطلب در چند رشته‌محل يا چند مؤسسه) دعوت به عمل خواهد آمد که در اين مرحله، لازم است بابت هزينه ثبت‌نام، نسبت به پرداخت مبلغ 220،000 (دويست و بيست هزار) ريال از طريق سيستم پرداخت الکترونيکي در سايت سازمان اقدام نمايند.

4- داوطلبان بايد در زمان ثبت‌ اطلاعات در سامانه مربوط، از طريق مراکز/واحدهاي آموزشي در خصوص کدرشته مورد علاقه خود دقت و توجه لازم را به عمل آورند. بديهي است که پس از ثبت، کدرشته محل ثبت شده براي داوطلبان قابل تغيير يا تعويض نيست.

5- کليه متقاضيان «مرد» بايد در زمان ثبت‌نام و شرکت در اين مرحله از پذيرش دانشجو، از نظر نظام وظيفه منعي براي ادامه تحصيل نداشته باشند.

6- پس از انجام ثبت‌نام، افراد به عنوان پذيرفته شده مشروط (در مرکز يا واحد آموزشي که به آن مراجعه داشته‌اند) تلقي مي‌شوند و شروع به تحصيل آنان تا زمان تاييد نهايي اين سازمان به صورت مشروط خواهد بود.

7- آن دسته از داوطلباني که قبلاً در رديف پذيرفته‌شدگان نهايي آزمون سراسري سال 1397 (اعلام قبولي شهريور ماه، مرحله تکميل ظرفيت يا اعلام قبولي نيمه‌متمرکز) قرار گرفته‌اند، چنانچه در اين مرحله، متقاضي ثبت‌نام و ادامه تحصيل باشند و در يکي از مراکز/واحدهاي آموزشي ثبت‌نام نمايند، قبولي قبلي آنها در مراحل قبلي  لغو خواهد شد.

8- پاسخگويي به اعتراضات داوطلبان درخصوص عدم پذيرش آنها، بر عهده دانشگاه‌ها يا مؤسسات آموزش عالي ذي‌ربط خواهد بود؛ لذا لازم است که داوطلبان، از مراجعه يا مکاتبه در اين خصوص با اين سازمان خودداري نمايند.

مدارک مورد نياز:

1- اصل يا گواهي مدرک تحصيلي ديپلم چهارساله نظام قديم با امضاء و مُمهور به مُهر دبيرستان يا سازمان آموزش پرورش.

2- اصل يا گواهي مدرک تحصيلي ديپلم نظام جديد با امضاء و مُمهور به مُهر دبيرستان يا سازمان آموزش و پرورش.

3- اصل يا گواهي مدرک پيش‌دانشگاهي با امضاء و مُمهور به مُهر دبيرستان يا سازمان آموزش پرورش.

4- گواهي اخذ مدرک کارداني براي آن دسته از دارندگان مدرک ديپلم نظام جديد که فاقد مدرک پيش‌دانشگاهي هستند.

5- اصل شناسنامه و دو برگ کپي از صفحات آن.

6- اصل کارت ملي و دو برگ کپي از آن.

7- شش قطعه عکس 4×3 تهيه شده در سال جاري.

8- مدرک نظام وظيفه براي برادران مشمول.

کليه پذيرفته‌شدگان بايد به همراه تصوير ديپلم نظام قديم يا گواهي پيش‌دانشگاهي خود، به «دفاتر پيشخوان خدمات دولت» مراجعه و تاييديه‌ تحصيلي (ارزش تحصيلي) را از اداره آموزش ‌و پرورش محل تحصيل خود درخواست نمايند و رسيد آن را در زمان ثبت‌نام به دانشگاه ارايه دهند. همچنين کليه پذيرفته‌شدگان بايد حتماً نام ‌رشته و مرکز/واحد آموزشي محل تحصيل خود را در فرم «دفاتر پيشخوان خدمات دولت» اعلام نمايند..

ضمناً داوطلبان گرامي مي‌توانند سؤالات خود را با بخش پاسخگويي اينترنتي پايگاه اطلاع‌رساني سازمان به نشاني: www.sanjesh.org يا با شماره‌ تلفن گوياي‌: 42163(کد 021) در ميان بگذارند و از مراجعه حضوري به اين سازمان خودداري فرمايند.     

روابط عمومي سازمان سنجش آموزش کشور  

لایک : 0
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]

عنوان باکس

عنوان باکس

گالری تصاویر

طراح قالب:  سایت ستاپ