تصویر ثابت

کنکور ناپیوسته ،کنکور 97،علمی و کاربردی ،معدل کل در کاردانی ،فنی و حرف

گروه آموزشی راه دانشگاه

کنکور ناپیوسته ،کنکور 97،علمی و کاربردی ،معدل کل در کاردانی ،فنی و حرفه ای ،شرایط ثبت نام کاردانی،پودمانی

عنوان بنر

آگهی

عنوان عکس عنوان عکس عنوان عکس عنوان عکس

مطالب پیشنهادی

مشاوره و برنامه ریزی تحصیلی ( ویژه آزمون سراسری 1399 )

http://s8.picofile.com/file/8344253368/%D8%B1%D8%A7%D9%87_%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87.gif

http://s9.picofile.com/file/8361567768/%DA%AF%DB%8C%D9%81_468_%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF.gif

پذيرش معدل کل دوره کارداني در دوره‌هاي کارشناسي ناپيوسته بهمن 97

  • 0:11
  • 309 بازدید

Image result for ‫دانشگاه‬‎

 پيرو اطلاعيه مورخ 13/10/1397 و بر اساس مصوبه جلسه شانزدهم شوراي سنجش و پذيرش دانشجو مورخ 12/10/1397 بدين‌وسيله به اطلاع کليه داوطلبان علاقه‌مند به تحصيل در کدرشته‌محل‌هاي تحصيلي کارشناسي ناپيوسته دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش ....

پيرو اطلاعيه مورخ 13/10/1397 و بر اساس مصوبه جلسه شانزدهم شوراي سنجش و پذيرش دانشجو مورخ 12/10/1397 بدين‌وسيله به اطلاع کليه داوطلبان علاقه‌مند به تحصيل در کدرشته‌محل‌هاي تحصيلي کارشناسي ناپيوسته دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالي غير دولتي ـ غير انتفاعي در سال 1397 (اعم از داوطلباني که در پذيرش دوره‌هاي مذکور ثبت‌نام نموده يا ننموده‌اند) مي‌رساند که براي اطلاع از رشته‌هاي تحصيلي مؤسسات پذيرنده، لازم است به جدول حاوي کد‌رشته‌محل‌هاي مندرج در سايت سازمان سنجش مراجعه نموده و ضمن مشخص نمودن فقط يک رشته در يک مؤسسه مورد علاقه خود، با توجه به توضيحات ذيل و با همراه داشتن مدارک مندرج در اين اطلاعيه، از تاريخ 16/11/1397 لغايت 23/11/1397 به مؤسسه آموزش عالي غير انتفاعي محل پذيرش رشته تحصيلي مورد تقاضا مراجعه نمايند. شايان ذکر است که بر اساس مصوبه فوق، در اين مرحله پذيرش دانشجو منحصراً براي کد‌رشته‌محل‌هايي که ظرفيت آنها در مرحله تمديد پذيرش ثبت‌نام در مهر ماه سال 1397 خالي مانده است، صورت مي‌گيرد و شامل کدرشته‌محل‌هايي که ظرفيت آنها تکميل شده است، نخواهد بود.

1- کليه متقاضيان بايد حداکثر تا پايان نيمسال اول سال تحصيلي 97 – 98 (حداکثر تا تاريخ 30/11/1397) داراي مدرک کارداني (فوق ديپلم) باشند.

2- کليه داوطلبان بايد در زمان اعلام شده مدارک خود را براي بررسي به مؤسسه محل تقاضا تحويل نمايند. پس از بررسي مدارک، در‌ صورت داشتن شرايط، از داوطلب براي تکميل فرم تعهد (براي جلوگيري از ثبت مشخصات داوطلب در چند کدرشته‌محل يا چند مؤسسه) دعوت به‌عمل خواهد آمد که در اين مرحله لازم است داوطلبان بابت هزينه ثبت‌نام نسبت به پرداخت مبلغ 000/270 (دويست و هفتاد هزار) ريال از طريق سيستم پرداخت الکترونيکي در سايت اين سازمان اقدام نمايند.

3- هر داوطلب منحصراً مجاز است يکي از کدرشته‌محل‌هاي مؤسسه مورد علاقه خود را انتخاب نمايد.

4- داوطلبان بايد در زمان ثبت اطلاعات در سامانه مربوط از طريق مؤسسات ذي‌ربط، در خصوص کدرشته‌‌محل مورد علاقه خود دقت و توجه لازم را به ‌عمل آورند. بديهي است که پس از ثبت کدرشته‌محل، تغيير يا تعويض آن براي داوطلبان امکان‌پذير نخواهد بود.

5- آن‌دسته از داوطلباني که قبلاً در رديف پذيرفته‌شدگان نهايي دوره‌هاي کارشناسي ناپيوسته آزمون کارداني به کارشناسي ناپيوسته سال 1397 (اعم از  قبولي شهريورماه يا مرحله تکميل ظرفيت نيمسال اول) قرار گرفته‌اند، چنانچه در اين مرحله متقاضي ثبت‌نام و ادامه تحصيل باشند و در يکي از مؤسسات ثبت‌نام نمايند، قبولي قبلي آنان در مراحل قبلي لغو خواهد شد.

6- پاسخگويي به اعتراضات داوطلبان درخصوص عدم پذيرش آنها، به عهده مؤسسات ذي‌ربط خواهد بود و داوطلبان لازم است که از مراجعه يا مکاتبه با اين سازمان خوداري نمايند.

7- کليه متقاضيان «مرد» بايد در زمان ثبت‌نام و شرکت در اين مرحله، از نظر نظام وظيفه منعي براي ادامه تحصيل نداشته باشند.

8- پس از انجام ثبت‌نام، افراد به عنوان پذيرفته شده مشروط (در مؤسسه‌اي که به آن مراجعه نموده‌اند) تلقي مي‌شوند و شروع به تحصيل آنان تا زمان تاييد نهايي اين سازمان، به صورت مشروط خواهد بود.

9- پس از پايان مهلت مقرر در اين اطلاعيه، مؤسسات مجاز به ثبت‌نام از متقاضيان نخواهند بود و هيچ اقدامي از سوي اين سازمان براي متقاضياني که بعد از تاريخ تعيين شده مراجعه نمايند نيز صورت نخواهد پذيرفت.

مدارک مورد نياز براي ثبت‌نام:

1- اصل مدرک فارغ‌التحصيلي دوره کارداني (فوق ديپلم) يا گواهي اتمام دوره کارداني حداکثر تا پايان نيمسال اول سال تحصيلي 97 – 98 (حداکثر تا تاريخ 30/11/1397).

2- اصل تاييديه معدل فارغ‌التحصيلاني که تاکنون گواهينامه پايان تحصيلات دوره کارداني براي آنان صادر نشده است.

3- مدرک وضعيت نظام وظيفه (براي برادران).

4- شش قطعه عکس 4×3 تمام رخ تهيه شده در سال جاري.

5- اصل شناسنامه و دو برگ تصوير از تمام صفحات آن.

6- اصل کارت ملي و دو برگ تصوير از پشت و روي آن.

ضمناً داوطلبان گرامي مي‌توانند سؤالات خود را با بخش پاسخگويي اينترنتي پايگاه اطلاع‌رساني سازمان به نشاني:www.sanjesh.org  يا با شماره‌ تلفن گوياي‌: 42163 (کد 021) در ميان بگذارند و از مراجعه حضوري به اين سازمان خودداري فرمايند.

 

روابط عمومي سازمان سنجش آموزش کشور 

مطالب مرتبط:
لایک : 0
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]

عنوان باکس

عنوان باکس

گالری تصاویر

طراح قالب:  سایت ستاپ