تصویر ثابت

هفت نکته درباره پذيرفته‌شدگان ,رشته‌‌هاي‌ نيمه‌‌متمرکز ,آزمون‌ سراسري

گروه آموزشی راه دانشگاه

هفت نکته درباره پذيرفته‌شدگان ,رشته‌‌هاي‌ نيمه‌‌متمرکز ,آزمون‌ سراسري 97

عنوان بنر

آگهی

عنوان عکس عنوان عکس عنوان عکس عنوان عکس

مطالب پیشنهادی

مشاوره و برنامه ریزی تحصیلی ( ویژه آزمون سراسری 1399 )

http://s8.picofile.com/file/8344253368/%D8%B1%D8%A7%D9%87_%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87.gif

http://s9.picofile.com/file/8361567768/%DA%AF%DB%8C%D9%81_468_%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF.gif

هفت نکته درباره پذيرفته‌شدگان رشته‌‌هاي‌ نيمه‌‌متمرکز آزمون‌ سراسري 97

  • 16:28
  • 286 بازدید

پيك سنجش 1109با عنايت به آنکه اسامي پذيرفته‌شدگان نهايي هر يک از رشته‌هاي تحصيلي نيمه‌متمرکز آزمون سراسري سال 1397 در پايگاه اطلاع‌رساني سازمان سنجش اعلام شده است، توجه اين عزيزان را به موارد ذيل جلب مي‌کنيم:

با عنايت به آنکه اسامي پذيرفته‌شدگان نهايي هر يک از رشته‌هاي تحصيلي نيمه‌متمرکز آزمون سراسري سال 1397 در پايگاه اطلاع‌رساني سازمان سنجش اعلام شده است، توجه اين عزيزان را به موارد ذيل جلب مي‌کنيم:

1ـ کليه پذيرفته‌شدگان لازم است که قبل از مراجعه حضوري به دانشگاه يا مؤسسه محل قبولي خود، براي اطلاع از برنامه زماني، مکان، مدارک مورد نياز و نحوه مراجعه خود به منظور ثبت‌نام، از روز دوشنبه مورخ 24/10/97 (امروز) به پايگاه اطلاع‌رساني مؤسسه محل قبولي ذي‌ربط مراجعه نمايند. داوطلبان لازم است که طبق تاريخ اعلام شده، به همراه مدارک به مؤسسه محل قبولي خود مراجعه نمايند، بديهي است که عدم مراجعه به موقع پذيرفته‌شدگان براي ثبت‌نام، به منزله انصراف قطعي از تحصيل آنها تلقي خواهد شد.

2ـ کليه پذيرفته‌شدگان رشته­هاي تحصيلي دانشگاه فرهنگيان و دانشگاه تربيت دبير شهيد رجايي، لازم است که يک هفته بعد از اعلام اسامي پذيرفته ­شدگان در سايت اين سازمان، براي اطلاع از برنامه زماني، مکان، مدارک مورد نياز و نحوه ثبت‌نام اينترنتي يا مراجعه حضوري خود براي ثبت‌نام، به سايت اطلاع‌رساني دانشگاه فرهنگيان به نشاني: http:/te.cfu.ac.ir و دانشگاه تربيت دبير شهيدرجايي به نشاني: www.sru.ac.ir  مراجعه نمايند. بديهي است که عدم مراجعه به موقع پذيرفته‌شدگان براي ثبت‌نام، به منزله انصراف قطعي از تحصيل آنها تلقي خواهد شد.

3- آن دسته از پذيرفته‌شدگان نهايي رشته ­هاي تحصيلي متمرکز آزمون سراسري (اعلام قبولي شهريورماه) که در رديف پذيرفته‌شدگان رشته‌هاي نيمه متمرکز قرار گرفته ­اند، مطابق ضوابط، قبولي متمرکز آنان کان لم يکن گرديده و بايد منحصراً در رشته قبولي نيمه‌متمرکز ثبت‌نام کنند و به تحصيل بپردازند.

4- داوطلباني که اسامي آنان به عنوان پذيرفته‌شدگان نهايي رشته­ هاي تحصيلي نيمه‌متمرکز آموزش تربيت بدني دانشگاه فرهنگيان يا علوم ورزشي دانشگاه تربيت دبير شهيدرجايي اعلام گرديده است، چنانچه جزو پذيرفته‌شدگان رشته متمرکز دانشگاه فرهنگيان و دانشگاه تربيت دبير شهيد رجايي در آزمون سراسري سال 1397 (اعم از اعلام اسامي شهريورماه يا مرحله تکميل ظرفيت) باشند، برابر ضوابط اعلام شده، قبولي آنان در رشته متمرکز لغو شده و منحصراً بايد در رشته پذيرفته‌شده نيمهمتمرکز ثبت‌نام و ادامه تحصيل دهند. اين دسته از داوطلبان، نياز به انصراف از رشته قبولي قبلي ندارند و با آنان همانند دانشجوي انتقالي رفتار خواهد شد.

5- پذيرفته ­شدگان رشته ­هاي تحصيلي مربوط به مرحله تکميل ظرفيت، که در رديف پذيرفته ­شدگان رشته­هاي تحصيلي نيمه‌متمرکز (غير از رشته­ هاي تحصيلي دانشگاه فرهنگيان و دانشگاه تربيت دبير شهيد رجايي) در آزمون‌ سراسري‌ سال‌ 1397 نيز قرار گرفته‌اند، بايد از دو رشته قبولي اعلام شده، يکي را به دلخواه انتخاب کنند و در آن  رشته به تحصيل بپردازند. بديهي است که ثبت‌‌نام اين دسته از پذيرفته­ شدگان در يک کدرشته قبولي، به منزله انصراف از رشته ديگر تلقي خواهد شد.

6- داوطلباني که اسامي آنان به عنوان پذيرفته‌شده نهايي دورههاي روزانه درج گرديده است، خواه در مؤسسه آموزش عالي ذي‌ربط ثبت‌نام نمايند يا ننمايند، مجاز به ثبت ­نام و شرکت در آزمون سراسري سال 1398 به منظور انتخاب رشته­ هاي تحصيلي دوره روزانه نيستند و در صورت شرکت در آزمون سراسري سال 1398، با رعايت شرايط و ضوابط مندرج در دفترچه راهنماي ثبت‌نام، منحصراً در رشته‌هاي مربوط به دوره‌هاي غيرروزانه پذيرش خواهند شد.

7- گزينش رشته‌هاي نيمه‌متمرکز آموزش تربيت بدني و علوم ورزشي دورههاي مختلف تحصيلي دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزشعالي، از بين داوطلباني که در مراحل معاينه و آزمون عملي آن شرکت نموده‌اند و از سوي کميته آزمون عملي واجد شرايط از نظر معاينه و آزمون عملي براي گزينش نهايي اعلام شدهاند، با در نظر داشتن نمره علمي زيرگروه رشته مذکور و نمره‌هاي علمي و عملي مکتسبه (رشته‌ آموزش تربيت بدني و علوم ورزشي) از بين گروه‌هاي آزمايشي «1، 2 و 3» انجام شده و داوطلباني که در آزمون عملي شرکت نموده‌اند، ولي اسامي آنان به عنوان پذيرفته‌شده نهايي اعلام نشده است، يا مردود مراحل معاينه و آزمون عملي بوده و يا در گزينش نهايي، در مقايسه با ساير پذيرفته‌شدگان نهايي، مردود علمي شناخته شده‌اند.

 

پيروز و شاد باشيد

مطالب مرتبط:
لایک : 0
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]

عنوان باکس

عنوان باکس

گالری تصاویر

طراح قالب:  سایت ستاپ